سبدِ خرید خالی

گل خامه زن دستی isi دو جداره یک لیتری
FNP-0016

5 5 2 Product
قیمت:
تماس بگیرید


کپسول گل خامه زن (کرم شارژر) isi


+
توليد کننده: isi
isi_1607263508
این محصول به منظور آماده سازی خامه تازه می باشد. همچنین مناسب استفاده مواد گرم و سرد از قبیل دسر ، سس ، فینگر فود و ... می باشد. دستگاه گل خامه زن دو جداره وسیله ای ساده ب ...ادامه‌یِ مطلب

این محصول به منظور آماده سازی خامه تازه می باشد. همچنین مناسب استفاده مواد گرم و سرد از قبیل دسر ، سس ، فینگر فود و ... می باشد. دستگاه گل خامه زن دو جداره وسیله ای ساده با سیستم لوله بلند و دکمه فشاری می باشد . یکی از مزایای بارز این دستگاه، محفظه دو جداره و عایق شده از جنس فولاد ضد زنگ با حداکثر عملکرد حرارتی بالا می باشد که منجر به محافظت از مواد سرد یا گرم برای ساعتهای طولانی می باشد ( برخلاف دستگاه گل خامه زن تک جداره که عملکرد حرارتی پائینی دارد ). یکی دیگر از مزایای این دستگاه، جداسازی آسان قطعات (درپوش و نازل و ....) برای تمیز کردن و شستشو میباشد.

 

 

مزایا

- مناسب برای تهیه خامه خالص، خامه طعم دار ، دسر و سس گرم و سرد

- مناسب برای کافی شاپ ، بستنی فروشی  و شیرینی فروشی ها

- مصرف بهینه خامه دو برابر روشهای دیگر

- محفظه دو جداره و عایق شده از جنس فولاد ضد زنگ با حداکثر عملکرد حرارتی بالا

- قیمت مناسب

- کاربری سریع و آسان

- شستشوی آسان و ایمن

  

روش کار با دستگاه گل خامه زن

یک لیتر خامه به همراه مقداری شیر داخل محفظه دستگاه ریخته و درب آن را ببندید.  یک عدد کپسول، داخل هولدر مخصوص قرار داده و بعد از بستن هولدر شروع به تکان دادن دستگاه کنید. سپس کپسول جدیدی در داخل هولدر قرار داده و دوباره دستگاه را تکان دهید. هنگامی که هوای فشرده شده با خامه ترکیب شد، میتوانید به راحتی از دستگاه استفاده کنید. 

ویژگی‌ها

اتریش
گل خامه زن دستی
-
یک لیتر

محصولات مرتبط

3.73333 5 15 Product
کپسول گل خامه زن (کرم شارژر) isi تماس بگیرید

محصولات مشابه